Skip to content Skip to footer
DİFA TEKSTİL

Kaliteli Kumaş
Yumuşak Doku

Difa Tekstil nevresim takımları, 300 TC 120 Tel en üst kalite kumaşlar kullanılarak üretilir. İsteğiniz doğrultusunda istenilen kumaş kalitesinde ve ölçüsünde nevresim takımı üretimi yapmaktayız.
300 TC 120 Tel kumaşlar, yumuşaklık ve dayanıklılığı bir arada sunar, böylece her dokunuşta konforu hissedersiniz. Yüksek kaliteli kumaşlarımız, uzun süre dayanıklılık ve kaliteyi garanti eder, uzun yıllar boyunca rahat bir uyku deneyimi yaşarsınız. Geniş renk seçenekleriyle her zevke uygun bir seçenek sunar. Klasik beyazdan cesur ve canlı renklere kadar farklı tonlarda ve desenlerde nevresim takımları arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Ürünlerimiz, zarif ve dayanıklı ambalajlar içinde sunulur.

DİFA TEKSTİL

Ürünlerimiz

DİFA TEKSTİL

Farkımız Nedir?

İstenilen Ölçüde Üretim

İstediğiniz kumaş kalitesinde, renginde ve ölçülerinde nevresim takımı üreticileri arasında yer alan Difa Home, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar.

Toptan Nevresim Takımı Satış

Nevresim takımı üreticisi olarak sizlere istediğiniz ölçü ve kalitede nevresim takımı üretimi gerçekleştiriyor ve toptan fiyatına sunuyoruz.

Yüksek Kaliteli Kumaş

Kullanılan malzeme, işçilik ve müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olması sebebiyle başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya'ya nevresim takımı üretiyoruz!

Nevresim Takımı Üreticileri​

Tek kişilik, çift kişilik veya battal boy (king size) nevresim takımı üreticileri alanında lider konumda yer alan DİFA Home Textile hem Türkiye pazarına hem Dünya pazarına nevresim takımı üretimi gerçekleştirmektedir. Nevresim takımı üreticileri arasında yer alan markamız toptan nevresim takımı, otel tekstili nevresim takımı, hastane tekstili nevresim takımı gibi birçok kategoride özenle ürettiği ürünlerini sizlere sunmaktadır.
Özel dikim nevresim takımı veya diğer istekleriniz için bizlerle iletişime geçerek ihtiyacınız olan kalite ve ölçüdeki nevresim takımı hayalinizi Difa Home ile gerçekleştirebilirsiniz!

Nevresim Takımı Toptan Fiyatları

Nevresim takımlarında kalite, ölçü ve istenilen model fiyatlara etki etmektedir ve bu sebeple nevresim takımı toptan fiyatları hakkında ne bir rakam sunmak doğru değildir. İhtiyacınız olan ve ürettirmek istediğiniz nevresim takımı modelleri ile ilgili bizlerle iletişim sağlayarak en iyi kalitede en iyi fiyatta nevresim takımı toptan fiyatları için teklif alabilirsiniz.

Otel Tekstili – Nevresim Takımı

Yeni açılan veya yenilenen oteller için ihtiyaç duyulan otel nevresim takımı ürünlerini sizler için istediğiniz kalite ve ebatta üretebilmekteyiz. Oteller için tercih edilen 300TC 120(TEL) nevresim takımı kumaşları uzun ömürlü ve yıkanmaya karşı dayanıklı olması sebebiyle otel v.b. alanlarda çok sık tercih edilen ve bizlerinde üretmekten en keyif aldığı kumaş türleri arasındadır. Otel nevresim takımı modelleri ve otel nevresim takımı fiyatları hakkında bilgi almak için Difa Home Textile nevresim takımı üreticisi ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan en iyi nevresim takımı modellerini bizlerle keşfedin!

Hastane Tekstili – Nevresim Takımı

Özellikle tüm Dünya’da özel hastanelerde odaların estetiğini ve kalitesini üst düzeye çıkartabilmek için tercih edilen hastane tekstili ürünleri arasında başta otel nevresim takımı modelleri gelmektedir. Çok sık yıkanan ve sık kirlenen hastane nevresim takımları için ihtiyaç duyulan kaliteyi sizlerle buluşturarak uzun ömürlü bir hastane tekstili ürünlerini sizlere sunmaktayız. Hastane tekstili, nevresim takımı üreticisi olan Difa Home Textile iletişime geçerek ihtiyacınız olan kalite ve ölçüde bizlerden nevresim takımı fiyatları teklifi alabilirsiniz.

Toptan Nevresim Takımı Üreticisi

Farklı sektörlere nevresim takımı üretimi gerçekleştiriyor olsakta özetle bizim işimiz sizlere en iyi nevresim takımını en iyi fiyatta sunabilmektir! Üstün kalite, modern tasarım ve müşteri memnuniyetini ilke edinen markamız Difa Home Textile toptan nevresim takımı üreticisi alanında Türkiye’nin önde gelen markalarındadır. İhtiyaçlarınız için sizlerden bir telefon uzaktayız!

Hizmet Bölgelerimiz

Bursa merkezli olan Difa Home Tekstil, başta Güney Marmara bölgesi olmak üzere Türkiye’nin ve Dünya’nın her bir noktasına üretim gerçekleştirip ihracat ve gönderim yapabilme potansiyeline sahiptir.
Bursa, İstanbul, Ankara, İzmir, Yalova, Trabzon, Muğla, Antalya, Aydın gibi birçok ilde müşterisine daimi olarak hizmet veren Difa Home Tekstil nevresim takımı ürünleri dışında buklet, havlu, terlik, bornoz seti, yastık gibi birçok tekstil ürünü üretebilmekte ve ihtiyaçlarınıza uygun tasarlayabilmektedir.